Стильне мінімалістичне бра має круглу металеву основу з поворотним спотом розміром 10х2,5 см. Мінімалістичний та сучасний дизайн чудово поєднується з практичністю, роблячи цю модель ідеальним вибором для будь-якого інтер’єру. Ця модель бра представлена у трьох кольорах металевого корпусу: білий, чорний та сатин, що дозволяє підібрати варіант, який гармонійно впишеться в будь-який інтер'єр. А також у двох діаметрах корпусу: 15 та 20 см, в обох відступ від стіни — 15 см. Бра обладнане вбудованими світлодіодами потужністю 6 Вт, що підтримують нейтральну температуру світла, забезпечуючи комфортне освітлення в будь-якій ситуації. Завдяки продуманій конструкції та елегантному дизайну, це бра стане стильним акцентом у вашому просторі, забезпечуючи не тільки освітлення, але й додаючи інтер’єру сучасного вигляду.
| Бренд | LineF |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розмір плафона | 10х2,5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 11,5 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Потужність, Вт | 6 w |
| Відступ від стіни | 15 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Матеріал розсіювача | Акрил |
| Цоколь | LED |
| Серія | WJ034 |
| Розмір стельової основи | 7х12 см |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Тип приміщення | Бра для дитячої |
| Ширина | 15 |
| Висота | 21 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!