Чорне бра з поворотним спотом справа + розʼєм USB
Артикул: ID-403
Під замовлення
Представляємо ще одну надзвичайно актуальну модель бра із спотом на корпусі. Його дизайн складається із видовженої металевої основи (30х4х3 см ) та поворотного спота (10х2,5 см). Воно має витончений сучасний мінімалістичний і водночас практичний дизайн. Довжина корпусу - 30 см, ширина - 4 см, відступ від стіни (макс.) - 14 см. Конструкція бра має вбудовані Led-елементи у споті та металевій стіновій основі, що випромінюють нейтральне світло. Потужність бра загальна - 8 Вт (спот - 3 Вт, основа - 5 Вт). Перевагою даної моделі бра є наявність на корпусі двох роздільних вимикачів та розʼєм USB (1А), що дозволяє зручно заряджати пристрої. Серія цих бра включає моделі у трьох кольорах корпусу (білий, чорний та латунь) та у двох конфігураціях (спот зліва або справа), тому легко адаптується до будь-якого інтер’єру та забезпечує максимальний комфорт у використанні.
| Бренд | LineF |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Розмір плафона | 10х2,5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Потужність, Вт | 8 |
| Відступ від стіни | 14 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Цоколь | LED |
| Розмір стельової основи | 30х4х3 см |
| Серія | WJ 028/2 |
| Сторона | Ліва |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Тип приміщення | Бра для дитячої |
| Ширина | 3 |
| Висота | 4 |
| Довжина | 30 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!