Представляємо ще одну надзвичайно актуальну модель бра із спотом на корпусі. Його дизайн складається із видовженої металевої основи (30х3,5х3 см) та поворотного спота (10,5х2,5 см). Воно має витончений сучасний мінімалістичний і водночас практичний дизайн. Довжина корпусу - 30 см, ширина - 5 см, відступ від стіни - 8 см. Конструкція бра має вбудовані Led-елементи у споті та металевій стіновій основі, що випромінюють нейтральне світло. Потужність бра загальна - 8 Вт (спот - 3 Вт, основа - 5 Вт). Перевагою даної моделі бра є наявність на корпусі двох роздільних вимикачів та розʼєм Type-C (1А), що дозволяє зручно заряджати пристрої. Серія цих бра включає моделі у двох кольорах корпусу (чорний та латунь) та у двох конфігураціях (спот зліва або справа), тому легко адаптується до будь-якого інтер’єру та забезпечує максимальний комфорт у використанні.
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Чорний |
| Розмір плафона | 10,5*2,5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 29 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Потужність, Вт | 8 |
| Відступ від стіни | 8 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Цоколь | LED |
| Розмір стельової основи | 30х3,5х3 см |
| Сторона | Права |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Тип приміщення | Бра для дитячої |
| Ширина | 5 |
| Довжина | 30 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!