Настінний світильник у металевому корпусі в двох кольорах: золотий або чорний. Металевий корпус в поєднанні із силіконовим розсіювачем світлової неонової частини надають цій моделі особливої витонченості та шарму. Це модель яка стане чудовим доповненням як вітальні чи спальні так і навіть ванної кімнати.
| Світлова температура | 4000К |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Відступ від стіни | 20 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Потужність, Вт | 28 w |
| Розмір стельової основи | 16х8х3 см |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Матеріал розсіювача | Силікон |
| Ширина | 30 |
| Довжина | 80 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!