Чорна видовжена люстра ELISION з гнучкою LED стрічкою 150 см
Артикул: ID-2187
Закінчується
Люстра ELISION складається з металевої планки-корпусу, яку обвиває світлодіодна кругла гнучка LED стрічка, що має нейтральне денне світло 4000К. Дана модель люстри представлена у 2-х довжинах корпусу: 100 см (62 Вт, неон довжиною 3 м, відстань між кріпленням 60 см) - загальна довжина 120 см 120 см (82 Вт, неон довжиною 4 м, відстань між кріпленням 70 см) - загальна довжина 150 см Є можливість регулювати загальну висоту люстри від 65 до 90 см з неоном (в комплектацію входять 2 трубки довжиною 30 см). Кріплення відбувається у двох точках: хрестовини по 12 см. Серія люстр ELISION з неоновим обвитком представлена у 2-х кольорах корпусу (чорний та латунь) та 2-х варіантах корпусу: кругла підвісна люстра (діаметр 60 та 80 см) видовжена люстра (довжина 120 та 150 см) Завдяки своєму дизайну ця серія люстр може бути використана як в кафе, в ресторанах, так і в будинку, в креативних просторах, шоурумах.
| Мінімальна висота | 65 см |
| Максимальна висота | 90 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | LED |
| Світлова температура | 4000К |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Потужність, Вт | 82 w |
| Форма | Прямокутник |
| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Люстри для їдальні |
| Тип приміщення | Люстри для кухні |
| Довжина корпусу | 150 |
| Матеріал розсіювача | Силікон |
| Довжина | 150 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!