Чорна видовжена люстра ABELINA з 3-ма білими плафонами на 2 джерела світла
Артикул: ID-2619
Під замовлення
Люстра видовжена ABELINA у чорному металевому корпусі з 3-ма плафонами на два джерела світла: скляний плафон-куля (білого кольору) з цоколем G9 - 3 шт металевий плафон у вигляді споту (конусоподібний) з цоколем GU10 - 3 шт Представляємо серію інтер'єрних освітлювальних приладів ABELINA із складовими подвійними плафонами у формі кулі та конуса. Однією з переваг цих світильників є регуюючий механізм на основі кріплення плафона. Серія ABELINA йде в наступних кольорах скляного плафона: білий та подвійне скло (прозорий + матовий) та містить такі освітлювальні прилади: кругла люстра (на 6 подвійних плафонів, що розміщені по колу корпусу) видовжена люстра (на 3 або 5 подвійних плафонів) бра торшер настільна лампа
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 70 см |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Цоколь | G9 |
| Цоколь | GU10 |
| Розмір плафона | 12 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Білий |
| Розмір монтажної планки | 40 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 6 |
| Довжина | 76 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!