Чорна люстра із золотою фурнітурою на 6 білих плафонів Ø70 см
Артикул: ID-1071
В наявності
5 085 грн
Сучасна модель плафонної люстри доступна у комплектації на 6 білих скляних плафонів (діаметр плафона 15 см) у металевому корпусі кольору чорний хром із золотою фурнітурою. Діаметр люстри 70 см. Мінімальна висота 50 см, максимальна - 60 см. Ця модель люстри чудово підійде для сучасних інтер'єрів та стане гармонійним доповненням для віталень, спалень або кухонь, додаючи їм елегантності та сучасного шарму.
| Колір корпусу | Чорний хром |
| Цоколь | G9 |
| Розмір плафона | 15 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Білий |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Кількість ламп | 6 |
| Розмір стельової основи | 13х4 см |
| Колір фурнітури | Золотий |
| Мінімальна висота | 50 см |
| Максимальна висота | 60 см |
| Ширина | 70 |
| Довжина | 70 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!