Чорна люстра Gorizia на 7 графітових плафонів
Артикул: ID-1649
Під замовлення
Сучасна модель підвісної люстри Gorizia у скандинавському стилі ідеально поєднує мінімалізм та елегантність. Металевий корпус доповнений скляними плафонами різного розміру, які створюють динамічну композицію. Модель доступна у 3-х кольорових варіаціях (латунний корпус + янтарні плафони, чорний корпус + прозорі плафони та чорний корпус + графітові плафони), а також у 3-х варіантах комплектації: на 7 плафонів (10 см (3 шт), 12 см (3 шт), 15 см (1 шт)): довжина - 70 см, ширина - 60 см на 9 плафонів (10 см (5 шт), 12 см (3 шт), 15 см (1 шт)): довжина - 90 см, ширина - 60 см на 12 плафонів (10 см (4 шт), 12 см (5 шт), 15 см (3 шт)): довжина - 115 см, ширина - 60 см Люстри мають регульовану висоту, що дозволяє налаштовувати їх під будь-яку висоту стелі. Ця модель — це дійсно стильний акцент для вітальні, їдальні чи спальні, який додасть затишку та сучасності вашому простору.
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 160 см |
| Мінімальна висота | 25 см |
| Цоколь | G9 |
| Розмір плафона | 10 см (3 шт) , 12 см (3 шт), 15 см (1 шт) |
| Колір плафона | Графіт |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка + 2 троси |
| Кількість ламп | 7 |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Ширина | 60 |
| Довжина | 70 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!