Сучасна модель підвісної люстри виконана у чорному металевому корпусі із білими матовими плафонами (діаметр плафона - 10 см). Висота люстри регулюється від 75 до 105 см. Довжина металевого корпусу - 100 см. Ця модель люстри представлена у комплектації 7 та 9 плафонів і у двох кольорах корпусу: чорний та латунь.
| Колір корпусу | Чорний |
| Максимальна висота | 75 см |
| Мінімальна висота | 105 см |
| Цоколь | G9 |
| Розмір плафона | 10 см |
| Колір плафона | Білий |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Кількість ламп | 7 |
| Розмір стельової основи | 15х2 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Довжина | 100 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!