Чорна LED люстра на 8 прозорих плафонів із вбудованими світлодіодами
Артикул: ID-3961
В наявності
4 135 грн
Стельова LED люстра з прозорими плафонами, в яких вбудовані світлодіоди у вигляді «світлячків». Колірний режим світлодіодів - 4000 К (нейтральне денне світло). Ця серія люстр доступна на 6 або 8 плафонів у двох кольорах корпусу: латунь або чорний.
| Світлова температура | 4000К |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розмір плафона | 12 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Прозорий |
| Розмір монтажної планки | 15 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Потужність, Вт | 35 |
| Розмір стельової основи | 15х4 см |
| Ширина | 77 |
| Висота | 35 |
| Довжина | 77 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!