Чорна кільцева люстра ELISION з гнучкою LED стрічкою Ø 60 см
Артикул: ID-1231
Під замовлення
Люстра ELISION складається з металевого кільця, який обвиває світлодіодна кругла гнучка LED стрічка, яка має нейтральне денне світло 4000К. Дана модель люстри представлена у 2-х діаметрах кільця: 40 см (62 Вт, неон довжиною 3 м) - загальний діаметр 60 см 60 см (82 Вт, неон довжиною 4 м) загальний діаметр 80 см Є можливість регулювати загальну висоту люстри від 15 до 155 см. Серія люстр ELISION з неоновим обвитком представлена у 2-х кольорах корпусу (чорний та латунь) та 2-х варіантах корпусу: кругла підвісна люстра (діаметр 60 та 80 см) видовжена люстра (довжина 120 та 150 см) Завдяки своєму дизайну ця серія люстр може бути використана як в кафе, в ресторанах, так і в будинку, в креативних просторах, шоурумах.
| Мінімальна висота | 15 см |
| Максимальна висота | 155 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | LED |
| Світлова температура | 4000К |
| Розмір стельової основи | 18х4 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Розмір монтажної планки | 16 см |
| Потужність, Вт | 62 |
| Діаметр кільця | 40 см |
| Матеріал розсіювача | Силікон |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!