Підвісні світильники з поворотним механізмом у двох кольорах: білий та чорний із золотистою фурнітурою.
| Світлова температура | 3000–4500–6000К |
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна висота | 140 см |
| Мінімальна висота | 28 см |
| Цоколь | GU10 |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір упаковки | 11х11х 29 см |
| Ширина | 6 |
| Довжина | 22 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!