Біла люстра на 3 плафони з елементами дерева
Артикул: ID-3184
Під замовлення
1 605 грн
Люстра виконана із металу білого кольору з дерев’яною фурнітурою та фурнітурою хром. Білі матові плафони діаметром плафону 12 см з цоколем Е27. Є регулюючий механізм. Ця модель представлена у комплектації 3 та 5 плафонів.
| Кількість ламп | 3 |
| Колір корпусу | Білий |
| Колір плафона | Матовий |
| Матеріал корпусу | Метал + деревина |
| Цоколь | E27 |
| Колір фурнітури | Хром |
| Розмір плафона | 12 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 12 см |
| Розмір стельової основи | 12х2 см |
| Ширина | 50 |
| Висота | 30 |
| Довжина | 50 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!