Біла люстра із поворотними гілочками на 12 плафонів
Артикул: ID-4010
В наявності
5 235 грн
4 973 грн
Сучасна модель стельової плафонної люстри доступна у комплектації на 9 (діаметр 98 см) та 12 (діаметр 115 см) плафонів у білому металевому корпусі із латунною фурнітурою. Перевагою цієї моделі є поворотні ріжки (гілочки з плафонами), що дозволяє модифікувати люстру під потреби приміщення.
| Колір корпусу | Білий |
| Максимальна висота | 60 см |
| Цоколь | G9 |
| Розмір плафона | 12 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Прозорий |
| Розмір монтажної планки | 13 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 12 |
| Колір фурнітури | латунь |
| Форма | Коло |
| Тип приміщення | Люстри для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Люстри для їдальні |
| Ширина | 115 |
| Висота | 60 |
| Довжина | 115 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!