Бра з рухливими плафонами в корпусі чорного кольору
Артикул: ID-3559
Під замовлення
2 185 грн
Світлодіодне дизайнерське бра на 3 плафони в чорному кольорі корпусу Монтаж можливий у двох варіантах: на стелю та на стіну, за рахунок ріжка з плафоном, що має рухливий механізм на 360° Колірний режим світлодіодів - 4100К денний колір світла.
| Світлова температура | 4000К |
| Колір корпусу | Чорний |
| Розмір плафона | 6 см |
| Розмір плафона | 8 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 9 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Потужність, Вт | 12 |
| Відступ від стіни | 6 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Ширина | 48 |
| Довжина | 46 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!