Бра матиме гарний вигляд у сучасних інтер'єрах Основа освітлювального приладу виготовлена з натурального дерева (дуба), а плафон - з матового білого скла.
| Цоколь | E27 |
| Розмір плафона | 20х10 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Розмір монтажної планки | 13х10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 1 |
| Відступ від стіни | 15 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір упаковки | 26х25х16 см |
| Вага (кг) | 1 |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Ширина | 22 |
| Довжина | 16 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!