Бра з білим матовим плафоном в чорному корпусі
Артикул: ID-2585
Під замовлення
2 045 грн
Серія стінових світильників у чорному кольорі корпусу та латуні з скляним білими плафоном (діаметр плафону 15 см) Цоколь Е27 (тільки до 9 Вт | лампочка СВІЧКА)
| Колір корпусу | Чорний |
| Розмір плафона | 15 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Білий |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Відступ від стіни | 21 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Цоколь | E27 |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для їдальні |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Ширина | 16 |
| Довжина | 40 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!