Модель бра виконана у золотому металевому корпусі з декором білої екошкіри та елементами прозорого кришталю. Довжина бра - 30 см, ширина - 17 см, відступ від стіни - 30 см.
| Колір корпусу | Білий |
| Колір корпусу | Золотий |
| Цоколь | E14 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Матеріал корпусу | Еко-шкіра |
| Розмір монтажної планки | 8 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Відступ від стіни | 30 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра в передпокій |
| Тип приміщення | Бра для коридору |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Тип приміщення | Бра для кухні |
| Ширина | 17 |
| Довжина | 30 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!