Бра в золотому кольорі з комбінованими пластинами
Артикул: ID-3980
Закінчується
2 395 грн
2 036 грн
Серія світильників в золотистому або срібному кольорі корпусу з каскадними пластинами з янтарного та прозорого скла.
| Колір корпусу | Золотий |
| Цоколь | G9 |
| Матеріал корпусу | Алюміній |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Колір кришталю | Янтарний |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 3 |
| Відступ від стіни | 25 см |
| Розмір упаковки | 45х30х30 см |
| Вага (кг) | 1.5 |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для їдальні |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Ширина | 45 |
| Довжина | 30 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!