Настінне бра в золотистому корпусі з матовими скляними монетками
| Колір корпусу | Золотий |
| Цоколь | G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір кришталю | Білий матовий |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 3 |
| Відступ від стіни | 7 см |
| Розмір упаковки | 40х35х15 см |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для їдальні |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Ширина | 35 |
| Висота | 50 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!