Бра з відкритим подвійним плафоном (прозорий+матовий) в чорному металевому корпусі з хромовою фурнітурою.
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | E27 |
| Розмір плафона | 12х14 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Прозорий з матовим |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 1 |
| Колір фурнітури | Хром |
| Розмір стельової основи | 11х2 см |
| Відступ від стіни | 25 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Ширина | 14 |
| Висота | 19 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!