Настінний світильник в чорному кольорі тканинного абажуру з фурнітурою золото Curtis
| Колір корпусу | Золотий |
| Цоколь | E14 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Чорний |
| Розмір монтажної планки | 6,5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 2 |
| Відступ від стіни | 14 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір упаковки | 40х36х17 см |
| Розмір стельової основи | 15х7 см |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Ширина | 25 |
| Довжина | 35 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!