Лампочка в комплекті
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | G9 |
| Розмір плафона | 17х15 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Потужність, Вт | 2 |
| Кількість ламп | 1 |
| Відступ від стіни | 21 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Тип приміщення | Бра в передпокій |
| Тип приміщення | Бра для коридору |
| Ширина | 10 |
| Висота | 17 |
| Довжина | 20 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!