Бра в білому кольорі з регулюючими лінійними ріжками
Артикул: ID-4086
Під замовлення
2 635 грн
Унікальна модель бра з регулюючими лінійними ріжками, в яких вмонтований світлодіодний елемент Завдяки поворотному механізму, ріжки можна обертати на 180°, це означає, що світильник забезпечує повний діапазон освітлення на 360°
| Світлова температура | 4000К |
| Колір корпусу | Білий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Потужність, Вт | 12 |
| Відступ від стіни | 9 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Матеріал розсіювача | Силікон |
| Розмір упаковки | 45х25х16 см |
| Вага (кг) | 14 |
| Кількість в коробці (шт) | 20 |
| Тип приміщення | Люстри в передпокій |
| Тип приміщення | Люстри для спальні |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для коридору |
| Тип приміщення | Бра для ванної кімнати |
| Тип приміщення | Бра для кухні |
| Ширина | 10 |
| Довжина | 40 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!