Мінімалістичний настінний світильник у вигнутому каркасі чорного кольору Із різноманітним вибором плафонів підійде до будь-якого інтер‘єру
| Тип | А |
| Колір плафона | Графітовий |
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | E27 |
| Розмір плафона | 12 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Янтарний |
| Колір плафона | Графіт |
| Колір плафона | Прозорий |
| Колір плафона | Прозорий з хромованою ниткою |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Відступ від стіни | 27 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Бренд | LineF |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!