Бра у видовженому корпусі з білими плафонами-кульками
Артикул: ID-2607
Під замовлення
3 215 грн
Бра з металевим, видовженим латунним корпусом та трьома білими плафонами: два менші на краях (діаметр - 10 см) та один більший (діаметр 15 см). Особливістю даної моделі є можливість розміщення під будь-яким потрібним кутом (не лише вертикально чи горизонтально),
| Колір корпусу | Латунь |
| Цоколь | G9 |
| Розмір плафона | 15 см |
| Розмір плафона | 10 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Білий |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 3 |
| Відступ від стіни | 19 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір стельової основи | 10х2,5 см |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для їдальні |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Ширина | 15 |
| Довжина | 105 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!