Бра у видовженому корпусі, на якому розмістились два метелики
Артикул: ID-3955
В наявності
3 815 грн
3 052 грн
Бра у видовженому корпусі, на якому розмістились два мініатюрних метелики, крильця яких виготовлені з органічного скла (акрилу)
| Світлова температура | 4000К |
| Колір корпусу | Золотий |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Потужність, Вт | 17 |
| Відступ від стіни | 15 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір упаковки | 42х31х23 см |
| Вага (кг) | 0.8 |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Тип приміщення | Бра для дитячої |
| Ширина | 32 |
| Довжина | 58 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!