Бра VASMAR у металевому корпусі кольору хром: — відступ від стіни 7 см — довжина 33 см — ширина 10 см Бра має два видовжені прозорі матові плафони розміром 11,5х3 см. Модель бра VASMAR представлена у 3-х кольорах корпусу: білий, чорний та хром
| Відступ від стіни | 7 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Колір плафона | Матовий |
| Розмір плафона | 11,5х3 см |
| Цоколь | G9 |
| Кількість ламп | 2 |
| Розмір стельової основи | 10х3 см |
| Тип кріплення | Хрестовина |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для їдальні |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Тип приміщення | Бра для ванної кімнати |
| Ширина | 10 |
| Довжина | 33 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!