Бра із металевою основою кольору латунь та плафоном-кулею з білого скла. Має витончений сучасний мінімалістичний дизайн. Особливістю даної моделі бра є можливість кріплення як плафоном вгору, так і вниз.
| Колір корпусу | Латунь |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Відступ від стіни | 18 см |
| Колір плафона | Білий |
| Розмір плафона | 12 см |
| Цоколь | G9 |
| Розмір стельової основи | 10х2.5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Кількість ламп | 1 |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для їдальні |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Ширина | 12 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!