Бра у хромованому корпусі із світлодіодним кільцем та спотом
Артикул: ID-2575
Під замовлення
2 085 грн
Бра у металевому хромованому корпусі із світлодіодним кільцем та регулюючим спотом. Довжина бра - 30 см, ширина - 18 см. Відступ від стіни 8 см, при прямому куті спота -15 см. Потужність бра - 9 Вт. Ця модель бра представлена у 2-х кольорах корпусу: чорний та хром.
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Хром |
| Відступ від стіни | 8 см |
| Світлова температура | 4000К |
| Потужність, Вт | 9 |
| Розмір стельової основи | 10х5х3 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип приміщення | Бра для дитячої |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Ширина | 18 |
| Довжина | 30 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!