Бра у формі ріжка в дерев’яному корпусі зі скляним матовим плафоном
Артикул: ID-4003
Під замовлення
2 115 грн
Краса в простоті Для прихильників скандинавського стилю пропонуємо мінімалістичне бра у формі ріжка в дерев’яному корпусі зі скляним матовим плафоном
| Цоколь | E27 |
| Розмір плафона | 27 см |
| Матеріал корпусу | Скло |
| Матеріал корпусу | Дерево |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Розмір монтажної планки | 18х5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 1 |
| Відступ від стіни | 17 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір упаковки | 38х31х22 см |
| Вага (кг) | 0.8 |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Ширина | 13 |
| Довжина | 35 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!