Бра із металевою основою чорного кольору та двома плафонами-кулями з білого скла (діаметр 8 см). Має витончений сучасний мінімалістичний дизайн. Він ідеально підходить для використання у вітальні, спальні, кухні чи офісних приміщеннях. Завдяки своїй компактності та зручній конструкції світильник легко монтується на стіну і не займає багато місця. Довжина бра - 27 см, ширина - 9,5 см, відступ від стіни - 11 см. Ця модель бра представлена у двох кольорах металевого корпусу: чорний та латунь.
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Відступ від стіни | 11 см |
| Колір плафона | Білий |
| Розмір плафона | 8 см |
| Цоколь | G9 |
| Розмір стельової основи | 17х2,5 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 7 см |
| Кількість ламп | 2 |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для їдальні |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Ширина | 9.5 |
| Довжина | 27 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!