Серія настінних світильників у металевому корпусі з світлодіодною рейкою та двома пластиковими лінзами збоку основи (розмір основи 15х7 см). Бра доступні у 2-х варіантах залежно від напрямку розміщення пластини та лінз (ліва і права), у 2-х кольорах корпусу (чорний та латунь) та у 2-х розмірах: довжина 60 см, ширина 8,5 см, відступ від стіни 5,5 см, потужність 11 Вт довжина 80 см, ширина 8,5 см, відступ від стіни 5,5 см, потужність 14 Вт Зверніть увагу: дана модель є універсальною і може бути встановлена як горизонтально, так і вертикально, з можливістю вибору напрямку світла. Ідеально підходить для освітлення коридорів, віталень або спальних кімнат, де потрібно створити комфортну та затишну атмосферу.
| Світлова температура | 4000К |
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Потужність, Вт | 14 w |
| Відступ від стіни | 5,5 см |
| Розмір стельової основи | 15х7 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 14 см |
| Матеріал розсіювача | Пластик |
| Довжина корпусу | 80 |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Тип приміщення | Бра для кухні |
| Ширина | 8.5 |
| Довжина | 80 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!