Бра на 6 плафонів в корпусі метал білого кольору
Артикул: ID-4087
Під замовлення
3 775 грн
Мінімалістичний світлодіодний світильник на 6 плафонів в корпусі метал білого, чорного або золотого кольору Ріжок з плафоном має рухливий механізм, що може повертатись на 360° Вбудовані світлодіоди колірним режимом 4000K
| Світлова температура | 4000К |
| Колір корпусу | Білий |
| Розмір плафона | 6 см |
| Розмір плафона | 8 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Потужність, Вт | 15 |
| Відступ від стіни | 6 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Ширина | 80 |
| Довжина | 90 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!