Бра MOLECULAR із металевою основою чорного кольору має витончений сучасний мінімалістичний дизайн. Бра має вбудовані світлодіоди із нейтральним денним світлом. Потужність - 20 Вт. Довжина ріжків 50 см, 35 см, 15 см. Світлові круги діаметром 8 см та 6 см. Особливістю даної моделі бра є можливість кріплення під різними кутами.
| Колір корпусу | Чорний |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Відступ від стіни | 7 см |
| Цоколь | LED |
| Розмір стельової основи | 14х6 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Бренд | LineF |
| Потужність, Вт | 20 |
| Світлова температура | 4000К |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Ширина | 47 |
| Довжина | 75 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!