Серія підвісних світильників та бра Miira Large у чорному кольорі корпусу з скляним білими матовими плафоном.
| Колір корпусу | Чорний |
| Розмір плафона | 15 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Білий |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Відступ від стіни | 20 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Тип приміщення | Бра в передпокій |
| Тип приміщення | Бра для коридору |
| Ширина | 15 |
| Довжина | 30 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!