Бра кольору латунь з матовими видовженими плафонами
Артикул: ID-2340
Під замовлення
2 395 грн
Розкішна серія світильників в корпусі метал кольору латунь з матовими плафонами що складається з люстри на 3 ріжки (6 ламп) та бра на 2 плафони Ріжок з плафонами має регулюючий механізм (є можливість виставити плафони під кутом) Комплектація без лампочок
| Колір корпусу | Латунь |
| Цоколь | G9 |
| Розмір плафона | 13х10 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 2 |
| Відступ від стіни | 12 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Ширина | 10 |
| Висота | 36 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!