Бра у геометричних мотивах, дизайн якого нагадує металеву пластину із білою кулькою. Довжина - 40 см, ширина - 12 см, відступ від стіни - 15 см. Діаметр плафона - 12 см. Бра оснащене цоколем G9. Лампочка 3 Вт іде в комплекті. Нова колекція геометричних бра представлена у двох кольорах корпусу (латунь та чорний). Вони гармонійно доповнять простір та стануть акцентними деталями сучасного інтер'єру.
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 28х5х2 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 28 см |
| Цоколь | G9 |
| Кількість ламп | 1 |
| Відступ від стіни | 15 см |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для їдальні |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Ширина | 12 |
| Довжина | 40 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!