Бра із білим плафоном у чорному корпусі 25х12 см
Артикул: ID-2386
Під замовлення
Бра у геометричних мотивах, дизайн якого складається із вигнутої металевої основи із білим плафоном-кулькою (Ø 12 см). Воно має витончений сучасний мінімалістичний дизайн. Перевагою даної моделі є можливість кріплення вигином вгору або вниз. Довжина - 25 см, ширина - 12 см, відступ від стіни - 15 см. Діаметр плафона - 12 см. Бра оснащене цоколем G9. Лампочка 3 Вт іде в комплекті. Нова колекція бра представлена у двох кольорах корпусу (латунь та чорний). Завдяки своїй компактності та зручній конструкції світильник легко монтується на стіну і не займає багато місця. Вони гармонійно доповнять простір та стануть акцентними деталями сучасного інтер'єру.
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір корпусу | Чорний |
| Колір плафона | Білий |
| Розмір плафона | 12 см |
| Розмір стельової основи | 10х2 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Розмір монтажної планки | 10 см |
| Цоколь | G9 |
| Кількість ламп | 1 |
| Відступ від стіни | 15 см |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для їдальні |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Ширина | 12 |
| Довжина | 25 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!