Бра Empire у латунному каркасі із прозорими та металевими трубочками
Артикул: ID-2639
В наявності
1 175 грн
Кришталевий настінний світильник-бра у латунному каркасі з скляними прозорими та металевими трубочками. Довжина бра - 35 см. Ширина - 10 см. Відступ від стіни - 6 см. Цоколь G9 на 2 лампочки.
| Колір корпусу | Латунь |
| Цоколь | G9 |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Розмір монтажної планки | 6 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 2 |
| Відступ від стіни | 6 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Немає |
| Розмір стельової основи | 10х5 см |
| Колір кришталю | Прозорий |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для їдальні |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Ширина | 10 |
| Довжина | 35 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!