Бра Arcola із вимикачем в чорному кольорі корпусу з білим матовим плафоном
| Колір корпусу | Чорний |
| Цоколь | G9 |
| Розмір плафона | 12 см |
| Матеріал корпусу | Метал |
| Колір плафона | Білий матовий |
| Розмір монтажної планки | 24 см |
| Тип кріплення | Монтажна планка |
| Кількість ламп | 1 |
| Відступ від стіни | 17 см |
| Наявність вимикача на корпусі | Є |
| Розмір стельової основи | 24х6х3 см |
| Тип приміщення | Бра для вітальні (в зал) |
| Тип приміщення | Бра для їдальні |
| Тип приміщення | Бра для спальні |
| Тип приміщення | Бра для дитячої |
| Ширина | 12 |
| Довжина | 32 |
📦 Нова Пошта: 1–3 дні.
💳 Оплата при отриманні або на карту.
Офіційна гарантія: 24 місяці.
Повернення протягом 14 днів.
Відгуки покупців
Поки що немає відгуків. Будьте першим, хто поділиться враженнями!